Gdzie znajdują zastosowanie stoły z żywicy epoksydowej?

Gdzie znajdują zastosowanie stoły z żywicy epoksydowej?

Stoły epoksydowe to nie tylko stylowe meble, przede wszystkim każdy z nich ma swój unikalny i wyjątkowy wygląd i charakter. Nie ma dwóch takich samych mebli, a żywica epoksydowa to doskonały materiał, który podkreśla wszystkie detale, słoje i nierówności.

Stół do salonu

Moda na stoły z żywicy epoksydowej trwa w najlepsze. To stylowe i piękne meble, a jednocześnie bardzo trwałe i odporne na zarysowania, dzięki warstwie lakieru. Taki stół idealnie sprawdzi się do salonu czy jadalni. Warto wtedy wybrać blat w kształcie okręgu lub prostokąta. Bardzo modne są stoły z tzn. rzeką, pomiędzy dwoma kawałkami drewna jest wylana żywica w mocnym, morskim kolorze. Robi to niesamowite wrażenie. Taki stół będzie nawet nie dekoracją, tylko prawdziwym dziełem sztuki. Do nowoczesnych i klasycznych wnętrz świetnie będzie pasować stół z czarną żywicą epoksydową. Wykonany na połysk, świetnie sprawdzi się także w eleganckich wnętrzach.

Stolik kawowy

To kolejne zastosowanie takiego mebla. Stoliki kawowe to najczęściej zatopione plastry drewna. Żywica wydobywa wszystkie detale, podkreśla kolory. Taki stolik świetnie się prezentuje. Ciekawą alternatywą jest też stolik, którego blat jest wykonany z zatopionych szyszek. Taki mebel może też posłużyć jako stolik nocny. Jeśli zdecydujemy się na wyższe nóżki to też świetna podstawka na kwiaty czy ważne dla nas domowe dekoracje.

Miejsce do pracy

Każdy gabinet będzie się niezwykle prezentował z takim miejscem do pracy. Stoły z żywicy epoksydowej świetnie nadają się na miejsce do pracy. Są odporne na zarysowania, a także bardzo trwałe. W zależności od stylu gabinetu można dobrać odpowiedni kolor żywicy, jednak połączenie drewna z czernią wygląda niesamowicie elegancko i ponadczasowo.

Świetny stół konferencyjny

Każda sala konferencyjna będzie się niezwykle prezentować z takim meblem. Można wybrać długi, prostokątny blat, ale świetnie będzie się prezentował też taki, który podkreśli nieregularne kształty deski. 

Zakup takiego mebla to nie mały wydatek. Jednak biorąc pod uwagę ich niesamowity i unikatowy wygląd, a także trwałość, zdecydowanie jest wart swojej ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

netPOINT - sklepy internetowe