Do jakich wnętrz pasują ławy z żywicy?

Do jakich wnętrz pasują ławy z żywicy?

Urządzając wnętrza, najczęściej zależy nam na spójnym wystroju. Rzadko kiedy rustykalna kuchnia jest połączona z salonem w stylu glamour, a industrialna sypialnia z łazienką w bardzo eleganckim stylu. Dobierając meble i dodatki, razem tworzymy całość wystroju. W jakich wnętrzach będą dobrze wyglądać ławy z żywicy?

Mebel unikatowy

Na początku warto zaznaczyć, że same meble z żywicy epoksydowej są unikatowe. Każdy z nich jest tworzony z drewna zatopionego w żywicy, które doskonale podkreśla słoje i kryje niedoskonałości. Dzięki temu, że każde drzewo jest jedyne w swoim rodzaju, mamy pewność, że każdy kolejny egzemplarz tego rodzaju mebla będzie się nieco różnił.

Moda na drewno

Połączenie bieli i czerni z drewnem od kilku lat jest najmocniejszym trendem wyposażenia wnętrz. Dzięki temu wnętrza są przytulne, a sama baza z tych kolorów pozwala na dobieranie dodatków w wielu kolorach, które szybko i niedużym kosztem mogą odmienić wnętrze. Dzięki temu, że do drewna można dobrać dowolnie barwioną żywicę, to można je idealnie dopasować do wnętrza.

Jaki kolor żywicy?

Czarne i biały wykończenia żywicy będą idealnie pasować do stołów do pomieszczeń klasycznych, eleganckich i nowoczesnych. Nieco odważniejsi mogą zaszaleć nie tylko z kolorami samej żywicy epoksydowej, ale też z fantazyjnymi krzesłami w mocnych kolorach. Niebieska i turkusowa żywica i efekt tzw. Rzeki to rozwiązania najczęściej wybierane do mniejszych stolików kawowych. Można kolor żywicy dopasować do kanapy czy koloru na ścianie. Ostatnio jednym z modniejszych jest butelkowa zieleń lub mocny granat. Takie połączenie kolorów na stoliku i ścianie będzie razem świetnie wyglądało. A jeśli ktoś jest miłośnikiem naturalnych kolorów, można wybrać ławę z żywicę z przezroczystym wypełnieniem.

Nieskończone możliwości wyboru kształtu, kolorów i rozmiaru sprawiają, że każdy z pewnością znajdzie taką ławę, która będzie pasować do jego wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

netPOINT - sklepy internetowe