O nas

Sumerbel to pracownia stolarska, w której wykorzystujemy ponad 40-letnie doświadczenie załogi. W sposób indywidualny podchodzimy do każdego klienta, sugerując mu rozwiązania solidne i jednocześnie pasujące do klimatu miejsca, w którym to konkretny stół potencjalnie się znajdzie.

Możemy zrealizować każdy projekt, choć preferujemy rozwiązania gustowne i własnymi pomysłami oczarowywujemy klienta, choć nie po to by rezygnował z personalizacji, a po to by postawił na nowoczesność i klasykę w nietuzinkowym wydaniu. Nasze prace są czymś innym niż spotykane projekty w popularnych marketach.

Wychodzimy z ofertą do ludzi, którzy pragną mieć w swoim salonie, jadalni czy nawet pokoju nastolatka coś niepowtarzalnego, unikatowego… coś, co wyróżni go z tłumu mechanicznie masowo produkowanych stołów. Chcemy by klient w dniu odbioru poczuł sie wyjątkowo.

Uzyskanie efektu wizualnego zgodnego z oczekiwaniami klienta powiązane jest z wieloma godzinami ręcznej pracy, gdyż każdą wizję, która była szkicem lub komputerowym projektem trzeba urzeczywistnić tak, by nawet po dekadach zachwycała kształtami i kolorem. Przelanie naszego wyobrażenia o wymarzonym stole na formę to wyzwanie, w które wkładamy 100% energii i zaangażowania.

Stoły z pasją to motto w oparciu o które tworzymy piękne, unikatowe i praktyczne stoły, dzięki którym wnętrza nabierają tego cennego stylistycznego polotu.

Sumerbel
tel: 780 612 787
twojstolepoxydowy@gmail.com

NIP 5492249267

REGON 525991091

©2024 netPOINT