Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników

Coraz chętniej podczas urządzania wnętrz wybieramy meble, które wyróżniają się pięknym stylem i niecodziennym wyglądem. Powoli odchodzimy od takich rozwiązań, które są popularne i przez które wiele salonów czy kuchni wygląda bardzo podobnie. Obecnie trendem jest nie tylko minimalizm, ale też mocne i ciekawe akcenty we wnętrzach.

Meble z żywicy epoksydowej

Sama żywica epoksydowa to materiał o szerokim zastosowaniu. Doskonale nadaje się jako zabezpieczenie podłogi, jest też wykrzyżowywana przez twórców ozdób i rękodzieła i w końcu — to doskonały materiał, który znajduje swoje zastosowanie także w meblarstwie. Dzięki zastosowaniu żywicy epoksydowej zostaje podkreślona nie tylko unikalna linia słojów czy kory drzewa, ale jest ona też doskonałą warstwą zabezpieczającą. Plaster drewna o nieregularnym kształcie odpowiednio zabezpieczony żywicą epoksydową to doskonały blat pod stolik.

Stoliki z żywicy — świetny mebel do każdego wnętrza

Blaty z żywicy epoksydowej mają wielką zaletę — ciężko o dwa takie same. Nawet jeśli niektóre będą podobne, to nie ma dwóch takich samych drzew, a nieregularne kształty i zakończenia są tu właśnie tym, co tworzy ich unikalny charakter. Blat może być zamontowany na stalowych nóżkach o różnym kształcie. Te w kolorze czarnym prezentują się najlepiej. Sam stolik z żywicy epoksydowej może mieć różne zastosowania.

Doskonale sprawdzi się w sypialni jako stolik nocny, to też doskonały stolik kawowy do salonu czy do kącika kawowego. Można się też zdecydować na zamontowanie blatu nieco wyżej, i wtedy będzie stanowił świetny stolik na drobiazgi przy drzwiach wejściowych czy komoda na kwiaty i inne pamiątki. Ale nie sama funkcja jest tu ważna, ale wygląd. Te meble doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, możliwość doboru kolory żywicy epoksydowej sprawia, że można wybrać uniwersalne koloru jak czarny czy przezroczysty, ale także zaszaleć i postawić na modny turkus, czy efekt tak zwanej rzeki. Taki mebel będzie od razu przykuwał wzrok, a jego solidne wykonanie i dobra trwałość sprawiają, że będzie służył wiele lat.

Trwały materiał

Stoliki z żywicy epoksydowej to często zatopione w blacie fragmenty drewna, plastry drewna, ale także szyszki czy inne rośliny jak paprocie. Sama żywica jest tym materiałem, który zapewni im doskonały wygląd przez wiele lat. Wypełnia ubytki w drewnie, przez co nie postępują procesy choćby związane z kruszeniem czy próchnicą drewna. Takie stoliki będą odporne na ścieranie czy inne uszkodzenia mechaniczne. To mebel, który będzie długo każdemu służył.

Stoliki epoksydowe

Stoliczek „Bałwanek”

790,00 
790,00 

Stoliki epoksydowe

Stolik epoksydowy podwójny.

5700,00 
1300,00 

Stoliki epoksydowe

Stolik kawowy ze sklejki

1530,00 
790,00 

netPOINT - sklepy internetowe