Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Coraz chętniej podczas urządzania wnętrz wybieramy meble, które wyróżniają się pięknym stylem i niecodziennym wyglądem. Powoli odchodzimy od takich rozwiązań, które są popularne i przez które wiele salonów czy kuchni wygląda bardzo podobnie. Obecnie trendem jest nie tylko minimalizm, ale też mocne i ciekawe akcenty we wnętrzach.

Meble z żywicy epoksydowej

Sama żywica epoksydowa to materiał o szerokim zastosowaniu. Doskonale nadaje się jako zabezpieczenie podłogi, jest też wykrzyżowywana przez twórców ozdób i rękodzieła i w końcu — to doskonały materiał, który znajduje swoje zastosowanie także w meblarstwie. Dzięki zastosowaniu żywicy epoksydowej zostaje podkreślona nie tylko unikalna linia słojów czy kory drzewa, ale jest ona też doskonałą warstwą zabezpieczającą. Plaster drewna o nieregularnym kształcie odpowiednio zabezpieczony żywicą epoksydową to doskonały blat pod stolik.

Stoliki z żywicy — świetny mebel do każdego wnętrza

Blaty z żywicy epoksydowej mają wielką zaletę — ciężko o dwa takie same. Nawet jeśli niektóre będą podobne, to nie ma dwóch takich samych drzew, a nieregularne kształty i zakończenia są tu właśnie tym, co tworzy ich unikalny charakter. Blat może być zamontowany na stalowych nóżkach o różnym kształcie. Te w kolorze czarnym prezentują się najlepiej. Sam stolik z żywicy epoksydowej może mieć różne zastosowania.

Doskonale sprawdzi się w sypialni jako stolik nocny, to też doskonały stolik kawowy do salonu czy do kącika kawowego. Można się też zdecydować na zamontowanie blatu nieco wyżej, i wtedy będzie stanowił świetny stolik na drobiazgi przy drzwiach wejściowych czy komoda na kwiaty i inne pamiątki. Ale nie sama funkcja jest tu ważna, ale wygląd. Te meble doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, możliwość doboru kolory żywicy epoksydowej sprawia, że można wybrać uniwersalne koloru jak czarny czy przezroczysty, ale także zaszaleć i postawić na modny turkus, czy efekt tak zwanej rzeki. Taki mebel będzie od razu przykuwał wzrok, a jego solidne wykonanie i dobra trwałość sprawiają, że będzie służył wiele lat.

Trwały materiał

Stoliki z żywicy epoksydowej to często zatopione w blacie fragmenty drewna, plastry drewna, ale także szyszki czy inne rośliny jak paprocie. Sama żywica jest tym materiałem, który zapewni im doskonały wygląd przez wiele lat. Wypełnia ubytki w drewnie, przez co nie postępują procesy choćby związane z kruszeniem czy próchnicą drewna. Takie stoliki będą odporne na ścieranie czy inne uszkodzenia mechaniczne. To mebel, który będzie długo każdemu służył.

790,00 
790,00 
590,00 

Stoliki epoksydowe

Konsola z litego drewna Jaworu

590,00 

Stoliki epoksydowe

Loftowy stolik Dębowy

2399,00 
1300,00 

Stoliki epoksydowe

Stolik kawowy ze sklejki

1530,00