Dzień dobry. Czy mogę tutaj zamówić stół?

żywica epoxydowa
Dzień dobry. Czy mogę tutaj zamówić stół?

Dzień dobry. Czy mogę tutaj zamówić stół?
Tak zazwyczaj zaczyna się nasza przygoda z potencjalnym klientem.

Zakup nowego stołu do domu lub biura, nigdy nie był łatwiejszy, dzięki wygodnemu procesowi zamawiania dostępnemu dzisiaj. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się złożyć zamówienie przez telefon, czy wybierzesz prosty formularz zamówienia online na naszej stronie internetowej, proces zamawiania stolika jest prosty i nieskomplikowany.

Pierwszym krokiem jest określenie wymiarów i parametrów, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Następnie możesz wybrać żądany materiał, kształt, elementy projektu i wykończenie.

Niezależnie od tego, czy jesteś jednorazowym konsumentem, czy stałym klientem, nasze podejście gwarantuje, że otrzymasz to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz, przy minimalnym wysiłku. Śledzimy każdy etap procesu przy produkcji stołu, od wybrania desek po niemal gotowy wyrób. Dlaczego niemal? Dlatego, że efekt końcowy robi większe wrażenie, gdy projekt widzimy pierwszy raz na żywo. Dbając o to, aby każde zamówienie przebiegło możliwie sprawnie.

Ile będziemy musieli czekać na stół? Bo potrzebuje go na już!
Nie ma takiej możliwości. Wykonanie stołu, czy to małego, czy dużego, zajmuje średnio tyle samo czasu. Wylewanie grubszych blatów dodatkowo się wydłuża. Żeby mieć pewność, że żywica zastygła do procesu obróbki musimy odczekać 3-4 dni. Ale po około 14-28 dniach jest naprawdę gotowa i nie zachodzą więcej żadne procesy utwardzania. Podobnie sprawa ma się z lakierami i olejami. Jest twardy i gotowy do użytku po 3 dniach, ale lepiej nie użytkować go extremalnie jeszcze przez około 30 dni ! Zatem zbudowanie stołu zgodnie ze sztuką zajmie nam od 5 do 8 tygodni.

Nasi klienci to wyjątkowi ludzie.
Nasi klienci to wyjątkowi ludzie. Zdało mi się ostatnio myśleć. Każdy człowiek to kolejna historia i tutaj jest podobnie. Wszechświat tak ustawia nam rzeczywistość, że na naszej drodze stają sami ciekawi ludzie. Z każdym z klientów ucinamy krótszą bądź dłuższą pogawędkę i dowiadujemy się, że to kolejni wyjątkowi ludzie z otwartymi głowami żyjącymi inaczej od reszty robotycznego społeczeństwa. Ludzie mający pasję i przestrzeń do ich realizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

netPOINT - sklepy internetowe