Stół z żywicy epoksydowej do sali konferencyjnej

Stół z żywicy epoksydowej do sali konferencyjnej

Jeśli planujesz zmianę biura albo remont, to z pewnością masz na głowie całą masę spraw. Od przenoszenia dokumentów, przez organizowanie nowej przestrzeni, szukanie dogodnego terminu na zmianę lokalizacji i wiele innych. Sala konferencyjna to miejsce, które często ma być mocno reprezentatywne. Nie można sobie więc do niej wymarzyć lepszego mebla niż stół z żywicy epoksydowej.

Mocny akcent

Sale konferencje bardzo często bywają podobnie urządzone. Jasne wnętrza, banalny stół, szare krzesła, telewizor, kilka kwiatów. Jeśli zależy Ci na niebanalnym wyposażeniu to zdecydowanie stół z żywicy epoksydowej to doskonały wybór. Tak naprawdę, taki mebel nie tylko będzie świetnym miejscem do pracy, ale każdemu wnętrzu nada niesamowitego charakteru i będzie też stanowił jego ozdobę. Do wyboru jest wiele modeli i kształtów. W przypadku sali konferencyjnej warto wybrać jednak model o kształcie zbliżonym do prostokąta. Dzięki temu będzie się mogło przy nim zmieścić więcej osób. Sam stół może mieć jednak ciekawe nieregularne krawędzie. Na tym właśnie polega urok żywicy epoksydowej, można w niej zatopić ciekawe formy i kształty, podkreślając choćby krawędzie nieregularnego drewna.

Jakie kolory wybrać?

Żywicę można zabarwiać na różne kolory. Drewno doskonale się komponuje z kolorami ziemi, a bardziej odważni mogą postawić na mocny turkus czy granat. Dzięki temu jeszcze bardziej nasz mebel stanie się unikatowy. Warto pamiętać o tym, że to mebel na lata, sam kolor ścian można co jakiś czas zmienić i odświeżyć. Jednak w takich przestrzeniach konferencyjnych warto postawić na jasne barwy bieli. A z kolei z nimi tak naprawdę wszystkie kolory będą się dobrze komponować.

Ile trwa produkcja mebla?

Warto pamiętać, że każdy stół ma indywidualny charakter. Jeśli będzie wykonywany na zamówienie, jego realizacja może nieco odbiegać od zdjęć, jakie znajdziemy. Warto poszukać inspiracji, przeglądnąć różne stoły i wybrać taki, jaki najbardziej będzie pasował do naszego wnętrza. Czas produkcji takiego stołu jest ustalany indywidualnie. Można także zdecydować się na zakup już gotowego stołu, wtedy wystarczy poczekać na dostawę.

Mebel na lata

Stoły z żywicy epoksydowej charakteryzują się bardzo dobrą trwałością. Ich cena nie jest niska, ale zdecydowanie warto poczynić taki wydatek, jeśli zależy nam na unikatowym meblu, który jednocześnie doda klasy i szyku każdemu wnętrzu. Z pewnością zrobi wrażenie na nie jednej osobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

netPOINT - sklepy internetowe